Niezbędny serwis oleju

Zbliżające się lato to czas na prawidłowy serwis pojazdu i ogólne przygotowanie go do wakacyjnych wojaży. Bardzo istotny w tej materii jest serwis oleju, o którym niestety kierowcom często zdarza się zapomnieć.

Dodano: 27 maja 2016
Liczba komentarzy: 1
Czytaj dalej
filtr i olej silnikowy film

Jak wymienić filtr i olej silnikowy?

Zastanawiasz się jak wymienić filtr i olej silnikowy w samochodzie? Zobacz film, który rozwieje wszelkie wątpliwości względem czynności związanych z wymianą. 

Dodano: 13 lipca 2015
Liczba komentarzy: 0
Czytaj dalej

Filtr oleju silnikowego

Sprawne filtry samochodowe są niezbędnym elementem każdego auta. Zapobiegają one bardzo poważnym usterkom. Warto więc zapoznać się z ich funkcjami i wiedzieć kiedy powinniśmy je wymienić.

Dodano: 1 grudnia 2014
Liczba komentarzy: 1
Czytaj dalej

Wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat filtra oleju

Cichy bohater – tak można krótko określić każdy filtr oleju. Stworzony po to, by współpracować z olejem skutecznie wspomaga eksploatację samochodu. Poznaj cenne informacje na temat rzadko wspominanej, a jednak jednej z najważniejszych części w układzie smarowania. 

Dodano: 26 listopada 2014
Liczba komentarzy: 0
Czytaj dalej

Filtr oleju – zastosowanie, funckje i wymiana

Silnik samochodowy to serce układu napędowego. Jego prawidłowa praca nie byłaby jednak możliwa bez optymalnej pracy podzespołów. Jedną  z grup elementów, które odgrywają ważną rolę w każdym samochodzie są filtry samochodowe. W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam zastosowanie, funkcje oraz przydatne informacje dotyczące filtra oleju – zapraszamy do lektury.

Dodano: 28 stycznia 2014
Liczba komentarzy: 3
Czytaj dalej

Wymiana oleju silnikowego

Gdy zbliża się termin wymiany oleju w naszym samochodzie, możemy to zrobić sami lub możemy oddać samochód do warsztatu, gdzie zrobią to za nas specjaliści. Do samodzielnej wymiany oleju będziemy potrzebowali niestety kanału lub podnośnika. Nie możemy użyć do tego lewarka samochodowego, gdyż podczas wymiany oleju nasze auto musi być w poziomie. Oczywiście olej dostosowany […]

Dodano: 13 maja 2013
Liczba komentarzy: 2
Czytaj dalej