Lotos

oleje lotosKoncern Lotos Oil S.A. to niewątpliwy lider swojej branży z 24% udziałem w rynku. Oleje silnikowe Lotos są doskonale znane i cenione nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.

Wysoka jakość olejów silnikowych Lotos sprawia, że produkty koncernu są często wybierane przez mechaników i kierowców z całego świata. Oleje Lotos polecane są przez takie koncerny motoryzacyjne jak MAN, Mercedes, Volkswagen oraz Volvo.

Receptury olejów Lotos opracowywane są we współpracy z wiodącymi producentami dodatków uszlachetniających. Przed trafieniem do sprzedaży każda seria produktów jest dokładnie testowana nie tylko na stanowiskach badawczych, ale także przy próbach eksploatacji silnika w ruchu. Oleje silnikowe Lotos zapewniają doskonałą pracę silnika niezależnie od warunków eksploatacyjnych.

Oleje silnikowe Lotos wykorzystują unikalne formuły wydłużające eksploatację silnika samochodowego. Wśród nich znajduje się formuła Hi-Tec Protection, która zapewnia pełną ochronę nowoczesnych silników benzynowych, a formuła Extended Engine Protection gwarantuje kompleksową ochronę przy ekstremalnym obciążeniu silnika.

Dodano: 8 maja 2013
Liczba komentarzy: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *