Shell

shell helixShell jest globalną grupą firm energetycznych i petrochemicznych, która zatrudnia przeszło 93 tysiące pracowników w 90 krajach całego świata. W Polsce przedstawicielstwa i stacje benzynowe firmy Shell obecne są od 1992 roku.

Oddział zajmujący się tworzeniem i udoskonalaniem olejów i środków smarnych – Shell Lubricants istnieje na rynku od przeszło 70 lat. Oleje silnikowe Shell są powszechnie stosowane i rekomendowane przez czołowych producentów samochodowych, którzy stosują środki smarne Shell w seryjnej produkcji swoich pojazdów. Oleje Shell Helix bazują na technologii aktywnego oczyszczania (ACT) i opracowywane są w taki sposób, aby zapewniać oczyszczanie silnika i jego maksymalną ochronę. Ponadto najnowsze oleje silnikowe Shell przeciwdziałają osadzaniu się zanieczyszczeń i gwarantują płynną jazdę.

Olej Shell Helix jest efektem przeszło 70 lat doświadczenia technicznego. Najlepsze rozwiązania dla motoryzacji powstają dzięki ścisłej współpracy pomiędzy firmą Shell i koncernem Ferrari, w wyniku której na rynek dostarczane są wyłącznie najwyższej jakości oleje silnikowe zapewniające optymalną pracę i doskonałą ochronę jednostek napędowych.

Dodano: 8 maja 2013
Liczba komentarzy: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *