Motul

olej motulMotul jest koncernem zajmującym się produkowaniem najwyższej jakości olejów silnikowych od przeszło 150 lat. Doświadczenie uzyskane w branży przez ten czas umożliwiło firmie Motul oferowanie najwyższej jakości olejów silnikowych, które sprzedawane są przez sklepy motoryzacyjne z całego świata.

Większość produktów Motul wyprzedza obowiązujące normy i standardy jakościowe dzięki rozwijaniu olejów o najnowocześniejsze oraz niekonwencjonalne technologie. Oleje silnikowe Motul zostały docenione także przez czołowe zespoły sportowe. W środowisku motoryzacyjnym powszechnie uważane są jako jedne z najlepszych olejów jeżeli chodzi o ochronę mechanizmów w ekstremalnych warunkach. Doświadczenie uzyskane na torach wyścigowych przekłada się na udoskonalanie produktów przeznaczonych do codziennej eksploatacji tak, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Firma Motul jest dla wielu symbolem najdoskonalszych środków smarnych przystosowanych do najwyższych wymagań rynkowych. Każdy z produktów charakteryzuje się stałą, wysoką jakością, która potwierdzona jest przez międzynarodowe atesty i certyfikaty.

Dodano: 8 maja 2013
Liczba komentarzy: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *