Oleje silnikowe Fuchs

Oleje silnikowe Fuchs

Olej silnikowy to bez wątpienia podstawowy czynnik wpływający na żywotność silnika. Im nowocześniejsza jednostka napędowa, tym wyższej jakości i lepiej dopasowanego oleju silnikowego wymaga. Czy oleje silnikowe Fuchs spełniają te warunki?

Systematycznie zwiększające się wymogi dotyczące emisji i jakości spalin, a tym samym coraz większa ilość systemów ich oczyszczenia, recyrkulacji, a także downsizing silników i coraz powszechniejsze stosowanie systemów start-stop wymusza na producentach olejów silnikowych ciągłe polepszanie właściwości olejów. Nie jest to łatwe zadanie, ale niektórym się udaje.

Oleje silnikowe Fuchs to najlepszy wybór do Twojego silnika

Oleje silnikowe Fuchs to doskonały wybór, który pozwala utrzymać najwyższe parametry oleju przez cały okres jego użytkowania między wymianami i to w coraz bardziej wymagających jednostkach napędowych. Dzięki stale rozwijającej się technologii produkcji olejów i tworzenia ich na najwyższym światowym poziomie, oleje silnikowe Fuchs są stale obecne na liniach produkcyjnych samochodów m.in. takich popularnych marek jak VW, AUDI, Mercedes, BMW.

Wybierając olej silnikowy Fuchs zdecydowanie stawiasz na jakość i solidność – możesz być pewny, że parametry obiecane przez producenta w opisie katalogowym, są zawarte w oleju, który będziesz wlewać do silnika.

Dodano: 30 września 2015
Liczba komentarzy: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *