Paliwa BAQ – gwarancja najwyżej jakości?

W bieżącym roku spółka ORLEN Paliwa ruszyła z nowym Programem, który anonimowo monitoruje i wystawia oceny stacjom benzynowym będącym w Programie. Co to oznacza dokładnie? Sprawdźmy.

Lata doświadczeń spółki ORLEN Paliwa pozwoliły na stworzenie ciekawej oferty, przynoszącej wielowymiarowe korzyści w szczególności nam kierowcom.

Podstawowym celem Programu Paliwa BAQ jest promowanie wysokiej jakości paliw sprzedawanych na stacjach biorących udział w programie oraz dbanie o satysfakcję klienta. Organizatorowi Programu zależy, aby w oczach finalnych klientów wiarygodność stacji uległa zwiększeniu, a jakość usług odpowiadała najwyższym standardom.  Założenia te zrealizowano w 100 %. Jak?

Program Paliwa BAQ to wiarygodny system monitoringu i badania jakości paliw na stacjach, skierowany do  obecnych i potencjalnych klientów spółki ORLEN Paliwa. Objęte nim zostają zgłoszone do Programu stacje, które pozytywnie przeszły pierwsze badanie sprzedawanego przez nie paliwa. Wszystkie kontrole przeprowadzane przez akredytowane laboratorium są niezapowiedziane, dzięki czemu można wystawić rzetelną ocenę stacjom. Dwukrotne uzyskanie negatywnego wyniku powoduje wykluczenie stacji z Programu. Przestrzeganie powyższych zasad daje ostatecznemu klientowi pewność, że stacja z tablicą Paliwa BAQ Monitorowana Jakość należy do grupy elitarnych stacji dbających o jak najwyższą jakość paliwa. Od teraz nasze auto może być bezpieczne!

W ramach Programu jakość sprzedawanego paliwa potwierdzona jest unikatowym Certyfikatem Jakości Paliw. Certyfikowane stacje promowane są na elektronicznej mapie stacji na stronie internetowej – www.paliwabaq.pl

Za pośrednictwem serwisu internetowego klienci stacji mogą dokonywać ich oceny, a Uczestnik Programu, czyli stacja  benzynowa  otrzymuje bieżącą informację o poziomie satysfakcji swoich klientów. Tego typu narzędzie pomocne jest w ocenie zadowolenia klientów z usług stacji, a samym klientom daje możliwość rekomendacji danego punktu.

Szacuje się, że z końcem roku 2014 Program Paliwa BAQ będzie obejmował ponad 400 stacji benzynowych.

Źródło: moto.onet.pl

Dodano: 23 czerwca 2014
Liczba komentarzy: 1

Jedna myśl nt. „Paliwa BAQ – gwarancja najwyżej jakości?

  1. ADI2

    Właśnie zastanawiałem się o co z tym paliwa BAQ chodzi, dzięki za wyjaśnienie! Bardzo fajny plan Orlen wymyśliło, ambitny, ale jak najbardziej pozytywny, bo i dbający o dobro klientów.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *